среда, 16 декабря 2009 г.

Внесені зміни щодо території в ресторані, на якій не палять

Відповідно до Закону України від 11.06.2009 № 1512-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" затверджені зміни до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, що були затверджені наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 24.07.2002 № 219.
Просимо звернути увагу на нові Положення, які передбачають відведення не менше половини площі громадських закладів ресторанного типу, розміщеної таким чином, щоб унеможливити поширення тютюнового диму на цю територію. В новій редакції наголошується, що на території, на якій не палять, персоналу та клієнтам закладів забороняється паління будь-яких тютюнових виробів, а також розміщення попільничок.
Суб’єктам господарської діяльності необхідно подбати про створення спеціальних місць для паління, які обов’язково повинні бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами усунення тютюнового диму. Звертається увага на необхідність розміщення в куточку споживача наочної інформації, яка б повідомляла про розташування спеціальних місць для паління та про шкоду, яку завдає здоров’ю людини тютюнопаління.

Наказ набув чинності з дня його офіційного опублікування – 7 грудня 2009 року.

Комментариев нет: