понедельник, 5 апреля 2010 г.

У Києві обмежили рентабельність оренди торгових приміщень

Київська міська державна адміністрація встановила норматив рентабельності 12% за надання в оренду торгових приміщень, технологічного та холодильного обладнання на продовольчих і непродовольчих ринках.
Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації № 110 від 2 березня.
Цей норматив рентабельності повинен враховуватися при розрахунках орендної плати. Розпорядження набуло чинності з моменту його реєстрації Головним управлінням юстиції в Києві 16 березня.
Нагадаємо, що в березні 2009 року Кабмін уповноважив місцеві держадміністрації регулювати ціну за оренду торгових приміщень на ринках на період до подолання фінансово-економічної кризи.
Кабмін доручив Раді міністрів Криму, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям встановлювати граничні ціни, нормативи рентабельності у розмірі не вище 20% за надання в оренду торгових приміщень чи обладнання на ринках.
Як повідомлялося раніше, у лютому на ринку торговельної нерухомості Києва середні орендні ставки на приміщення класу А збільшилися на 5,6%, або на 1,6 долара за кв. м до 30,2 долара за кв. м на місяць порівняно з січнем.
За матерiалами: Українські новини

Комментариев нет: