пятница, 20 мая 2011 г.

Представляем члена Ассоциации - Вареники ТУТ


Темп життя стає все швидше, саме тому неабиякої популярності набувають швидкі покупки через інтернет, швидкий зв`язок з друзями в мережі та через смс, швидкий сон та швидка їжа. Але такий швидкий спосіб життя іноді призводить і до швидкої втрати здоров’я. І якщо через нестачу часу дуже важко знайти додаткові години для сну, то покращити своє швидке харчування цілком реально. Найчастіше поняття фаст фуд асоціюється з «поганою», «шкідливою» їжею, проте ресторан швидкого харчування «Вареники ТУТ», перший в Україні фаст фуд здорової їжі повністю спростовує цей міф.

Кожнен з нас хоча б раз купував заморожені вареники у магазинах і більшість з нас пообіцяла собі більше ніколи не робити цього знову, адже немає ніякої впевненості в якості цієї продукції. Найсмачніші вареники – це ті, які готує мама і ми, перший в Україні фаст фуд здорової їжі «Вареники ТУТ», в якості продукції якого Ви можете навіть не сумніватися!

Усі вареники з ресторану швидкого харчування «Вареники ТУТ» виготовляються з використанням органічних продуктів, без додавання шкідливих домішок та без економії на якості. Окрім того, що їжа з ресторану швидкого харчування «Вареники ТУТ» є «Organic» їжею більш за все ми пишаємося тим, що  усі вареники виготовляються вручну. Саме такі вареники, які відчули тепло рук та людську турботу можуть передати усю позитивну енергію прямісінько до Вашого шлунку. Саме такі вареники мають бездоганний смак, імітувати який не здатен жодний штучний посилювач смаку чи ароматизатор. Саме такі вареники Ви можете скуштувати в ресторані швидкого харчування «Вареники ТУТ» або взяти їх з собою до дому в замороженому вигляді та приготувати самостійно.

Дізнатися більше про смачненькі варенички від ТМ «Вареники ТУТ» та про умови франчайзингу Ви можете на нашому сайті http://www.varenykytut.com. Ми завжди раді новим шанувальникам наших смачних ідей.

Комментариев нет: