четверг, 3 сентября 2009 г.

У Німеччині розпочато найбільше банкрутство в історії країни

Німецький суд ухвалив розпочати процедуру банкрутства другого за величиною у Німеччині ритейлера Arcandor, передає Deutsche Welle.

Оголошене банкрутство є одним із наймасштабніших в історії країни.

Банкрутство розпочнуть стосовно 21 підприємства холдингу, у тому числі безпосередньо до холдингу Arcandor AG, мережі універмагів Karstadt, підприємств посилочної торгівлі Quelle GmbH, Primondo GmbH.

Водночас, згідно із заявою компанії, це ніяк не відіб'ється на туроператорі Thomas Cook, в якому Arcandor належить мажоритарний пакет акцій.

Нагадаємо, концерн Arcandor заявив про своє банкрутство 9 червня 2009 після того, як йому не вдалося домогтися рефінансування заборгованості в 650 млн євро. У липні з компанії звільнився зовнішній керуючий Хорст Піпенберг.

Керівництво концерну намагалося знайти покупця на свої активи, або залучити інвестора. Таким інвестором відмовився стати уряд Німеччини, що відхилив заявку компанії на надання кредиту в розмірі 437 млн. євро.

Концерн Arcandor AG (колишня назва KarstadtQuelle AG) управляє другою за величиною в Німеччині мережею роздрібних магазинів, а також займається туризмом та поштовими перевезеннями. Кількість співробітників компанії в Німеччині становить близько 50 тис. осіб.

За матерiалами: Німецька хвиля, РБК

Комментариев нет: