суббота, 30 января 2010 г.

В 2010 р. економіка України зростатиме

В 2010 р. економіка України зростатиме и Богдан Данилишин заявив, що 2010 рік відзначиться позитивними тенденціями зростання національної економіки України.

Міністр також зазначив, що Україну очікує зростання експорту майже по всіх товарних групах, відновлення довіри населення до банківської системи, розширення платоспроможного попиту населення і передбачуваність курсових коливань на валютному ринку. На його думку, розвиток інфраструктурних об'єктів, зокрема в рамках підготовки до Євро-2012, сприятиме зростанню обсягів виробництва продукції машинобудування, металургії та добувної промисловості.

"У 2010 році. в основному будуть формуватися позитивні тенденції та стимули для подальшого стійкого довгострокового економічного зростання на основі зміцнення конкурентоспроможності української економіки", - сказав Б. Данилишин.

За його словами, у посткризовий період відновлення позитивної динаміки виробництва та поліпшення умов торгівлі дозволять товаровиробникам відновити зростання власних ресурсів, частина яких буде направлятися на фінансування інвестиційних проектів.

Міністр заявив, що в поточному році очікується сприятлива ситуація на ринку праці і реальне зростання заробітної плати завдяки виваженій політиці державного регулювання соціальних стандартів. Проте керівники рекрутингових компаній спростовують це ствердження, зазначаючи що оплата праці суттєво не зросте.
Источник: http://www.ukrbiznes.com/news/business/65330.html

Комментариев нет: