воскресенье, 11 апреля 2010 г.

Україна/Вендінг/Суші-автомат

За великої популярності японської кухні, яка спостерігається останні 3-4 роки, група компаній «Vendex» почала розвивати мережу досить незвичних для наших країв автоматів, а саме, автоматів, що продають суші.
У автомат завантажуються готові суші, що можуть зберігатися в ньому протягом 12 діб при температурі від +2 до +4 градусів Цельсія. Крім суші автомат може продавати також бутерброди та ще деякі продукти харчування. Приблизна ціна такого автомату - близько 11 тисяч доларів.
За задумом оператора цього автомата, він призначений для встановлення у ВУЗах, офісних центрах та подібних закладах, які не мають власної їдальні або поблизу немає ресторанів японської кухні.
Інші вендінг-оператори з неабиякою часткою скепсису оцінили таку ідею, так само як і люди, які розуміються на японській кухні. Вони вважають, що майбутнього у таких автоматів немає. Перші впевнені, що ці автомати швидко “набридають”, тому після першого сплеску продажів, який буде викликаний незвичністю автомата, неминучій незворотний спад. Шанувальники ж страв японської кухні кажуть, що суші ні в якому разі не можна зберігати, тим більше 12 діб.
Але, як то кажуть, з часом побачимо. Тим більше, що на даний момент встановлений лише 1 такий автомат.
Источник: Вендинг-онлайн

Другие новости франчайзинга читайте здесь:
http://ready.in.ua/vendors/news/1017/Sush%D1%96-avtomat.html

http://www.franchising.org.ua/chtivo/novosti-franchajzinga.html

Комментариев нет: